Přihlášení pro registrované

Zapamatovat
Nabídka nemovitostí

   

 

Společnost JUDr. ZÁHORSKÝ spol. s r.o. byla založena na podzim roku 1995 JUDr. Ivanem Záhorským, jako realitní kancelář se specializací na oblast hlavního města Prahy a nejbližšího okolí. Postupně svou oblast působení rozšiřovala i na jiné regiony a za dobu své existence zprostředkovala obchody mnoha známých a významných nemovitostí, stejně jako koupě, prodeje a pronájmy objektů pro individuální bydlení, bytů, domů a pozemků. 

Od roku 1998 ve vedení společnosti působí i syn zakladatele, Richard Záhorský, který v roce 2011 přebírá od svého otce kormidlo a stává se jediným jednatelem a společníkem firmy.

 

JUDr. ZÁHORSKÝ spol. s r.o. ke všem svým klientům a jejich obchodním případům přistupuje vždy s odbornou profesionální a individuální péčí a zajišťuje nadstandardní servis, tak aby pro své klienty zajistila co nejvyšší profit a ušetřila jim drahocenný čas a starosti. 


JUDr. ZÁHORSKÝ spol. s r.o. se počátkem roku 2012 stala, na základě rozhodnutí Úřadu průmyslového vlastnictví o zápisu ochranné známky, jediným vlastníkem a oprávněným uživatelem ochranné známky AURUS REALITY ®,  proto od té doby pro své činnosti v oblasti nemovitostí tuto známku využívá  s logem

 

aurus posl


 

OZ1 OZ2 OZ3 OZ4

TOPlist